Városlista
2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek

2019. Október 19. 05:02, szombat | Helyi
Forrás: (x)

Ismét állást hirdet a Neuzer kerékpárgyár!

Csomagoló hulladékanyag (papír, műanyag) kezelő munkakörbe, férfi állás lehetőséget kínál az esztergomi Neuzer Kft.

Feladatok:

- a kerékpárgyártási folyamatok során, az üzemi területen keletkező és szelektíven gyűjtött papír-, fólia-, egyéb műanyag és fa hulladékok kezelése;
- fenti hulladékok udvari gyűjtőhelyeinek rendben tartása, kezelése;
- raklapok kezelése, javítása

Elvárások:

- Minimum alapfokú iskolai végzettség;
- szorgalmas, megbízható munkavégzés;
- terhelhetőség;
- igényesség

Amit ajánlunk:

- Fix egyműszakos (délelőttös) munkarend;
- versenyképes jövedelem;
- havi bónusz és jelenléti pótlék;
- év végi jutalom;
- utazási hozzájárulás;
- hosszú távú munkalehetőség (nem szezonális jellegű), stabil vállalati háttérrel;
- határozatlan idejű munkaszerződés.

Jelentkezni lehet, fényképes, szakmai önéletrajzzal:

- e-mailen: koller.z@neuzer-bike.hu
- személyesen: Neuzer Kft., esztergomi gyártóbázisán
(címünk: 2500 Esztergom, Mátyás király utca 45.)

Ezek érdekelhetnek még

2024. Március 22. 08:20, péntek | Helyi

NEM JUTOTT MESSZIRE A LOPOTT ÜZEMANYAGGAL

Egy 47 éves férfi az M1-es autópályán próbált a rendőrök elől meglépni.

2024. Március 06. 22:09, szerda | Helyi

Rendkívüli kémiaórán vettek részt a Zrínyi iskolások

Február 27-én látványos kémiai kísérletek résztvevői és szemtanúi lehettek a dorogi Zrínyi iskola 1.b osztályának kisdiákjai.

2024. Március 06. 21:59, szerda | Helyi

ELLEPTÉK A BÉKÁK ESZTERGOMBAN A FÁRIKÚTI UTAT