Városlista
2025. április 7, hétfő - Herman

Hírek

2013. Április 11. 08:02, csütörtök | Helyi
Forrás: lvp / fotó: Farkas Gyula

Ismét mentőhelikopter járt Esztergomban

Ismét mentőhelikopter járt Esztergomban

Ismét mentőhelikopter járt Esztergomban, szerdán a Magvető szobornál szállt le a légimentő egység, egyelőre azonban még nincs információ arról, hogy miért volt szükség rá. Amint megkapjuk a hivatalos választ, közöljük!

Egy kedves Olvasónk készített fotókat az esetről, melyek alapján igyekszünk utána járni a részleteknek!

Reggel óta egyelőre továbbra sem kaptunk információt az ügyről, de amint kiderül, természetesen megosztjuk olvasóinkkal!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi

TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET

A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.

2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi

KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT

Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.