Városlista
2025. április 8, kedd - Dénes

Hírek

2019. Február 27. 07:44, szerda | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu - fotó: police.hu

Sorozatban bukott le az ittas vezetéssel, még balesetet is okozott

Sorozatban bukott le az ittas vezetéssel, még balesetet is okozott

Kétrendbeli ittas állapotban elkövetett járművezetés vétsége miatt nyújtott be vádiratot az Esztergomi Járási Ügyészség egy férfival szemben, akit négyszer is elkaptak a rendőrök. Balesetet is okozott.

Az 51 éves B. L. először 2018. június 11-én 19 óra 20 perckor Esztergom belvárosában vezette úgy a személykocsiját, hogy előtte szeszesitalt fogyasztott. A súlyos fokú alkoholosan befolyásolt állapotában a parkolás során a vádlott nekiütközött egy másik jármű bal oldalának. A vádlott vezetői engedélyét a hatóság még ezen a napon bevonta – közölte az ügyészség.

Ezt követően, ugyanezen a napon, 23 óra 57 perckor ismét beült kocsijába és vezette is a belvárosban úgy, hogy még mindig közepes fokú alkoholos befolyásoltság alatt állt.

A vádlott harmadszor 2018. július 8-án 19 óra 5 perckor Esztergom belvárosában újra közepes fokban ittasan vezetett egy kocsit. Ráadásul még ugyanezen a napon 20 óra 30 perckor ismét elkapták a rendőrök úgy, hogy még mindig közepesen ittas állapotban vezette ugyanazt a kocsit.

Az ügyészség a vádiratban indítványt tett arra, hogy az Esztergomi Járásbíróság tárgyalás mellőzésével, büntetővégzésben a vádlottat végrehajtásában felfüggesztett fogházbüntetésre, valamint a közúti járművezetéstől hosszabb időre történő eltiltásra ítélje.

Korábbi cikk

Így bukott le először a férfi - Részletek ITT!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi

TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET

A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.

2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi

KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT

Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.