2024. április 26, péntek - Ervin

Országos döntőben zsebeltek be fényes érmeket kick-boxosaink
2020. Március 28. 05:00, szombat | Helyi

Összesen 2 arany- és 4 bronzéremmel térhettek haza az esztergomi és a dorogi kick-boxosok a diákolimpia országos döntőjéről.

Esztergomi tanárt is kitüntettek az országos díjátadón
2020. Január 23. 10:12, csütörtök | Helyi

A világ legidősebb élő olimpiai bajnoka gratulált a Diákolimpia® legeredményesebb pedagógusainak, iskoláinak, köztük a Dobó gimnázium testnevelőjének, Mihalovits Gábornak.

Fényes sikerekkel zárták a versenyszezont a taekwon-dosok
2019. November 21. 06:41, csütörtök | Helyi

Fényes érmeket szereztek az Esztergomban is működő Pile Taekwon-do szakosztály tanítványai a Makón rendezett Diákolimpián a hétvégén.

Diákolimpiai bajnok lett az ifjú esztergomi vívó - FOTÓGALÉRIA
2019. Április 04. 14:48, csütörtök | Helyi

A vívók Diák Olimpiája a hétvégén zajlott le, melyen összesen 4500 általános- és középiskolás vett részt az év legnépesebb vívó eseményén.

Ezüstös esztergomi siker a sakk diákolimpia országos döntőben
2018. Április 03. 09:14, kedd | Helyi

Szabó Márton Mihály ezüstérmes a diákolimpia országos döntőjében

Fényes evezős érmek és sikerek az országos ergométeres diákolimpián
2018. Március 14. 15:03, szerda | Helyi

Érmekkel és kimagasló eredményekkel tértek haza az esztergomi iskolák evezősei a közelmúltban lezajlott evezős ergométer diákolimpiai bajnokságról.

Esztergomi siker is a nemzetközi matek mesterek versenyének ezüstérme
2018. Március 07. 18:14, szerda | Helyi

Ezüstérmet szerzett a magyar csapat a Romanian Master of Mathematics nemzetközi matematika versenyen. A diákokat az esztergomi kötődésű Lenger Dániel, az ELTE doktorandusza vezette a sikerre.

Három esztergomi sakkozó ifi a miskolci diákolimpia döntőjében
2018. Február 06. 09:54, kedd | Helyi

Szombaton rendezték Tatabányán a sakk megyei diákolimpia egyéni döntőjét. Idén összesen hét fiatalunk volt érintett, közülük hárman biztosították a helyüket az országos döntőben.

Díjazták a diákolimpia legsikeresebb iskoláit és testnevelő tanárait
2018. Január 11. 18:17, csütörtök | Belföld

A 2016/17-es tanév diákolimpiai rendezvényein legkiemelkedőbben szerepelt köznevelési intézményeket díjazta csütörtökön a Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ).

Lendületben az ifjú esztergomi tőrözők
2017. Június 06. 09:49, kedd | Helyi

Nagyszerűen szerepeltek a Szent György Vívó Egyesület versenyzői az újonc férfi tőrözők Országos Bajnokságán. Csapatversenyben az esztergomi vívás eddigi legjobb utánpótlás országos bajnoki helyezését érték el a fiúk.

Országos bajnokok lettek megyénk ifjú atlétái
2017. Június 05. 18:18, hétfő | Helyi

Országos Atlétika Diákolimpia bajnoki címet szereztek megyénk tanulásban akadályozott tanulói a közelmúltban Nyíregyházán. Esztergomi diákok is erősítették az alakulatot.

Kivívták a sikereket: bajnoki arannyal, ezüsttel és bronzzal zártak az esztergomi ifjú tehetségek
2017. Május 05. 07:33, péntek | Helyi

Közel 1000 fiatal vívó gyűlt össze Budapesten a BOK csarnokban a minap, hogy eldöntsék, kik lesznek az idei diákolimpiai bajnokok.