2024. április 25, csütörtök - Márk

Újabb nemzetközi versenyen hullott éremeső kemposainkra
2020. Március 10. 20:21, kedd | Helyi

Összesen 16 csapat 110 versenyzője küzdött a XV. Esztergom-Kertváros Kupa Nyílt Harcművészeti Bajnokságon vasárnap.

Újabb nagy sikereket értek el Fighting Kempo versenyzői
2020. Február 25. 05:02, kedd | Helyi

Február 22-én Zalaegerszegen szerepeltek több szervezet által rendezett Nemzetközi Kick-box versenyen az Esztergom-Kertvárosi Fighting Kempo Pokorni Team Se versenyzői.

Fényes érmeket szereztek kemposaink
2019. Október 09. 06:18, szerda | Helyi

Összesen 6 arany-, 5 ezüst-, és 2 bronzérmet szereztek a kertvárosi kemposok a hétvégén Újfehértón

Újabb fényes sikereket értek el kemposaink
2019. Június 24. 07:19, hétfő | Helyi

Szombaton ismét megmérette tudását a Fighting Kempo Pokorni Team Esztergom-Kertváros csapata.

Egy időben két helyen is kertvárosi kempos sikerek
2019. Május 28. 09:05, kedd | Helyi

Mozgalmas május 25-én van túl a Fighting Kempo Pokorni Team kertvárosi csapata.

Hazai pályán nyertek kemposaink
2019. Március 16. 13:11, szombat | Helyi

A csapatversenyt a Fighting Kempo Pokorni Team SE Esztergom-Kertváros nyerte.

Fényes érmekkel tértek haza a kertvárosi kemposok
2018. Október 09. 07:53, kedd | Helyi

Összesen 2 arany 7 ezüst és 2 bronzérem – országos versenyen kimagasló eredményeket értek el a hétvégén az esztergom-kertvárosi kemposok.

Óriási sikert értek el kemposaink
2018. Április 30. 18:52, hétfő | Helyi

Óriási siker magyar kempo szövetség válogatottjának és azon belül a Fighting Kempo csapatának a XV. IKF Kempo világbajnokságon.

A magyarok nyerték a kempo-vb és -vk összetett csapatversenyét
2018. Április 29. 11:07, vasárnap | Sport

A magyarok nyerték a kempo-világbajnokság és -világkupa összetett csapatversenyét a budapesti MOM Sport Uszoda és Sportközpontban.

Kemény kick-box gálán és hazai közönség előtt is pofozkodtak kemposaink
2018. Április 10. 15:07, kedd | Helyi

Hétvégén zajlott le a XIII. MKH Service Esztergom-Kertváros Kupa Nyílt Nemzetközi Kempo Bajnokság az esztergomi sportcsarnokban, ahol több programban is érdekeltek voltak környékünk Fighting Kempos csapatai.

Húsz fényes érmet gyűjtöttek be a kertvárosi kemposok
2018. Március 27. 15:31, kedd | Helyi

Kiemelkedő sikert értek el a kertvárosi kemposok a hétvégén a XIV. Nemzetközi Felcsút Kupa Magyar Bajnokságon.