2024. április 19, péntek - Emma

2012. Május 21. 07:17, hétfő | Sport

Közel négyezren vettek részt a női futógálán

Öt különböző távon állhattak rajthoz a résztvevők a vasárnapi, margitszigeti, 17. Coca-Cola testébresztő női futógálán. A csak nőknek kiírt eseményre 3950-en neveztek.

2012. Március 09. 07:21, péntek | Sport

Balszerencsés második maratoni párosban

Párosban a második maratoni végén nem volt szerencséje Babos Tímeának és a portugál Maria Joao Köhlernek, az egység 11:9-es szuper tie-breaket követően búcsúzott Irapuatóban.

2012. Március 05. 14:17, hétfő | Sport

Asztalitenisz ob: Fazekas Péter és Póta Georgina sikere egyesben

A férfiaknál Fazekas Péter, a nőknél pedig Póta Georgina nyerte egyesben az asztaliteniszezők 95. országos bajnokságát, amelynek Celldömölk adott otthont a hétvégén.

2012. Február 27. 14:17, hétfő | Sport

Magyar siker Olaszországban

Az ötszörös magyar bajnok páros, Andrea Silvestri és Váradi Martina végzett az élen a latin táncok versenyében az olaszországi Bressanónéban.

2011. Október 27. 07:41, csütörtök | Sport

Rally - elvették a magyar páros jól megérdemelt pontjait

A Synergon Turán Motorsport csapatának idei eredményeit törölte a Nemzetközi Automobil Szövetség.

2011. Szeptember 18. 07:45, vasárnap | Sport

Kikapott a magyar páros, továbbmentek a britek

A brit válogatott nyerte meg a szombati párost is, ezzel eldőlt a párharc, ugyanis 3:0-ra vezet összesítésben a magyar Davis-kupa-csapat ellen az Euroafrikai zóna 1. csoportjába jutásért vívott mérkőzésen.

2011. Szeptember 15. 07:45, csütörtök | Sport

Czink Melinda az első helyen kiemelt versenyzővel néz szembe

Czink Melinda az első helyen kiemelt Daniela Hantuchova ellen játszik a Quebec-i tenisztorna nyolcaddöntőjében.