Hírek

2012. Március 28. 14:19, szerda | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

29 évesen vonul vissza az olimpiai bajnok

Bejelentette visszavonulását Paul Hamm, az egyetlen amerikai férfi tornász, aki összetettben tudott olimpiai és világbajnoki aranyérmet nyerni.

A 29 éves versenyző kedden közölte: az elmúlt évek súlyos sérülései után nem képes megfelelően felkészülni a londoni játékokra, noha volt esélye bekerülni a csapatba.

Hamm 2003-ban Anaheimben vb-, 2004-ben Athénban olimpiai aranyérmes volt összetettben. Világbajnokságon ötször, ötkarikás játékokon pedig háromszor állhatott dobogóra.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2024. Június 23. 09:22, vasárnap | Sport

Milák Kristóf aranyérmes 200 méter pillangón

Milák Kristóf címét megvédve aranyérmet nyert 200 méter pillangón szombaton a belgrádi úszó Európa-bajnokságon.

2024. Június 23. 09:17, vasárnap | Sport

EURO-2024 - Könnyed sikerrel jutottak tovább a portugálok

A portugál válogatott a vártnál simábban, 3-0-ra legyőzte a török együttest a németországi labdarúgó Európa-bajnokság F csoportjának második fordulójában, ezzel biztosította helyét a nyolcaddöntőben.

2024. Június 23. 09:13, vasárnap | Sport

A skótok is győzni szeretnének ma

Steve Clarke: csak a három pont megszerzésére figyelünk

2024. Június 23. 09:12, vasárnap | Sport

EURO-2024 - Belga győzelem a románok ellen

A belga válogatott 2-0-ra legyőzte a román csapatot szombaton a németországi labdarúgó Európa-bajnokságon, így az E csoportban két forduló után mindegyik együttesnek három pontja van.