Városlista
2025. szeptember 4, csütörtök - Rozália

Hírek

2012. Január 26. 12:51, csütörtök | Belföld
Forrás: mno.hu/MTI

295 forint alatt is járt az euró

295 forint alatt is járt az euró

Erősödött a forint csütörtökön a nemzetközi befektetői kockázatvállalási hajlandóság általános javulásának köszönhetően.

Az eurót csütörtök délelőtt tíz órakor 295,40 forinton jegyezték a bankközi devizakereskedelemben a szerda délutáni 297,50 forintos jegyzés után. A legerősebb forintárfolyam 294,75 forintos eurójegyzésen alakult ki. A csütörtök délelőtt elért szinten, 295 forint alatt tavaly október közepén jegyezték utoljára az eurót.

A svájci frank árfolyama 244,60 forint az előző délutáni 246,30 forint után, a dollár 225,40 forintra gyengült 229,70 forintról, a japán jent pedig csütörtök délelőtt 2,9035 forinton jegyzik a szerda délutáni 2,9388 forint után.

Szerda estétől az euró erősödött a dollárral szemben, a szerda délutáni 1,2950 dollár után csütörtök délelőtt már 1,3100 dollár felett jegyezték. Hasonlóképpen erősödtek a feltörekvő piaci devizák, a térségbeli devizák és velük együtt a forint is.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 04. 07:38, csütörtök | Belföld

A kínai győzelem napján vett részt Szijjártó Péter

Magyarország egy olyan ország, amely nem a világ blokkosodásában, hanem egy globális együttműködésben érdekelt - mondta a külügyminiszter.

2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Belföld

Panyi Miklós: több ezer ügyfél jelentkezett egy nap alatt a fix 3 százalékos hitelre

A fix 3 százalékos hitel iránti érdeklődés óriási, a bankoknál egy nap alatt több ezer ügyfél jelentkezett - közölte a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára kedden a Facebook-oldalán.

2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza

Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -