Városlista
2025. július 6, vasárnap - Csaba

Hírek

2017. Szeptember 26. 06:00, kedd | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

600 ezres kárt okoztak a fiatal vandálok - VIDEÓVAL

600 ezres kárt okoztak a fiatal vandálok - VIDEÓVAL

Mintegy 600 ezer forintos kárt okozott az a négy tinédzser, akik a hétvégén szétverték Esztergom első szabadtéri kiállítását. Az RTL Klub Híradója is az InfoEsztergom-ról tájékozódott.

Megvannak a Szent Tamás-hegyi vandálok – adtuk hírül hétfőn, miután a hétvégén beszámoltuk az esztelen vandalizmusról. Kiderült: négy fiatal a felelős a történtekért. Egy 14 éves, egy 15 éves, egy 16 éves esztergomi valamint egy 14 éves dorogi fiút gyanúsít a rendőrség. Az egyenruhások hamar azonosították őket. Vélhetően ebben segítségükre voltak a Szent Tamás-hegyi térfigyelő kamerák is.

Mintegy 600 ezer forintos kárt okoztak, a felbecsülhetetlen eszmei mellett.

Az esetről hétfő este beszámolt Híradójában az RTL Klub is, mely az InfoEsztergom.hu-t megkeresve indult el, és készített összeállítást információinkból a felháborító vandalizmusról.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 02. 21:55, szerda | Helyi

Már elérhető a Richter Tudományos Show teljes felvétele

2025. Június 25. 13:01, szerda | Helyi

A Múzeumok Éjszakája egyik legnépszerűbb esztergomi programja idén is a Richter Tudományos Show volt

Izzó tudományos kísérlet, lélegzetelállító fényfestés, csodás orgonakoncert, megelevenedő történelem és elragadó kiállítások .

2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi

Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra

Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.

2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi

ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA

Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.