Hírek
2012. Március 22. 14:17, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
80 milliót értek a ládák
Több ezer, késztermékei szállításához használt speciális ládájának eltűnése miatt tett feljelentést a személyautó-visszapillantókat gyártó SMR Bt. – írja a Kisalföld.
A Mosonmagyaróváron és Mosonszolnokon gyárat működtető cég szerint nyolcvanmillió forintos kár érte őket azzal, hogy az utóbbi másfél évben nyomuk veszett az összeszerelt tükrök tárolásához és szállításához használt ládáknak.
Kocsis Tünde alezredes, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője azt közölte a lappal: ismeretlen tettes ellen, lopás miatt nyomoznak az ügyben.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.
2025. November 30. 08:55, vasárnap | Kék hírek
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy fővárosi, V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak szombat éjjel - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon vasárnapra virradóra.
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.

