Városlista
2025. április 12, szombat - Gyula

Hírek

2017. December 23. 05:00, szombat | Helyi
Forrás: mti

A legkelendőbb az esztergomi Suzuki

A legkelendőbb az esztergomi Suzuki

A várhatóan nagyobb infláció, illetve a növekvő költségek ellenére nem drágulnak januárban az új autók - derült ki a Világgazdaság körkérdésére adott válaszokból.

Az árak valójában a modellek technológiai felszereltségének változását, bővülését követik - mondta a Világgazdaságnak Gablini Gábor, a Gépjármű Márkakereskedők Országos Szövetségének (Gémosz) elnöke.

A magyar piacon a Suzuki a legkelendőbb márka, Ruska Viktória, a Magyar Suzuki Zrt. kommunikációs vezetője hangsúlyozta: nem lesz árváltozás az új év indulásakor.

A Porsche Hungaria márkái közül gyakorlatilag egyik ára sem fog változni, így például a Volkswagen személy- és haszonjármű-autók, az Audi és a Skoda sem lesz drágább - mondta Vérten Sándor, a vállalat kommunikációs igazgatója. A Seat esetében viszont modelltől függően várható változás.

A BMW Group Magyarország legutóbb 2017 novemberében adott ki friss árlistát, amely 2018. januárban is érvényes marad közölte Salgó András, a társaság kommunikációs vezetője.

Idén tovább araszolt a magyarországi újautó-értékesítés, az év végéig várhatóan 112 ezer új autó talál gazdára.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi

TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET

A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.

2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi

KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT

Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.