Hírek
2021. Július 07. 15:06, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
A szezon végéig lesz elsősegélynyújtó szolgálat a balatoni strandokon
Júliustól a szezon végéig lesz elsősegélynyújtó szolgálat a balatoni strandokon - közölte a Magyar Vöröskereszt szerdán az MTI-vel.
A közlemény szerint tizenkilenc balatoni strandon több mint 300 fiatal önkéntes teljesít szolgálatot augusztus 22-ig minden nap 10 és 18 óra között.
Jelezték, hogy az önkéntesek tavaly mintegy 3000 esetben segítettek a nyaralóknak. A leggyakoribb esetek a kagyló okozta vágás, a rovarcsípés és sportsérülések voltak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
2026. Április 15. 13:00, szerda | Belföld
Török Zoltán: a piac várakozásai szerint kiszámíthatóbb lesz a gazdaságpolitika
2026. Április 15. 11:17, szerda | Belföld
Az államfő Magyar Pétert fogja javasolni a miniszterelnöki tisztségre
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
