Hírek
2017. Május 06. 05:00, szombat |
Sport
Forrás: mti
A szurkolók szerint Görbicz Anita volt a legjobb női kézilabdázó

A magyar közönség szerint Görbicz Anita volt a legjobb női kézilabdázó a 2016/17-es idényben.
A Szerencsejáték Zrt. idén először internetes közönségszavazás keretében választotta meg a szezon legjobbját.
"Nagy megtiszteltetés, hogy a közönség engem választott meg, természetesen csapatjátékosként és csapatként is szeretnénk a
legjobb eredményt elérni a hétvégi Final Four-on" - utalt a válogatott és a győriek irányítója a pénteken megtartott ünnepélyes díjátadón a hétvégi, Papp László Budapest Sportarénában megrendezendő Bajnokok Ligája négyes döntőjére.
A tavaly ezüstérmes Győr szombaton 16 órától vívja az első elődöntőt a montenegrói Buducnost Podgorica ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 03. 07:24, szerda | Sport
Premier League - Szoboszlai jobbhátvédként a forduló álomcsapatában
Szoboszlai Dominik, a bajnok Liverpool magyar futballistája bekerült a harmadik forduló álomcsapatába a Premier League hivatalos honlapján.
2025. Szeptember 02. 14:18, kedd | Sport
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Szeptember 02. 07:22, kedd | Sport
Premier League - Slot: Szoboszlai hihetetlenül teljesített
A bajnoki címvédő Liverpool labdarúgócsapatának edzője, Arne Slot szerint a győztes gólt szerző Szoboszlai Dominik hihetetlenül teljesített jobbhátvédként az Arsenal ellen az angol élvonal vasárnap esti rangadóján.