Városlista
2026. január 8, csütörtök - Gyöngyvér

Hírek

2018. Május 06. 16:00, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok

A világ legjobb fiatal kézilabdázói jönnek – Önkénteseket várnak!

A világ legjobb fiatal kézilabdázói jönnek – Önkénteseket várnak!

Idén júliusban Debrecenben rendezik meg a Női Junior Kézilabda Világbajnokságot, melyen 24 ország legnagyobb tehetségei mérik össze tudásukat. A Sport-Önként Egyesület szervezői várják a fiatal önkéntes segítőket.

A Debrecenben július 1-túl 14-ig sorra kerülő U20-as világbajnokságon Golovin Vlagyimir szövetségi edző, valamint Pigniczki Krisztina edző irányítja a korosztályos csapatot. A vb-re a világ 24 országából érkeznek majd a jövő világklasszis játékosai.
A Sport-Önként Egyesület a világversenyre önkéntes segítők jelentkezését várja, akik a versenylebonyolításban, média kiszolgálásában, csapatkísérésben, információs pultok kiszolgálásában, valamint a szurkolói körüli feladatok ellátásában vesznek majd részt.

Jelentkezés feltétele a 16. betöltött év, előny pedig az angol nyelvtudás.

A szervezők az önkénteseknek étkezést és önkéntes-öltözéket biztosítanak, azonban szállást nem.

Jelentkezési határidő: 2018. 05.20. 20:00

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.

2026. Január 07. 07:50, szerda | Belföld

Havazás - Meteorológia: keleten várható jelentős havazás

Szerdán keleten várható jelentős havazás, csütörtök reggelig további 10-20 centiméter friss hó várható, ezért a HungaroMet Zrt. szerdára több keleti vármegyére másodfokú (narancs) figyelmeztetést adott ki.

2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld

NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe

Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.