Hírek
2022. November 19. 07:25, szombat | Belföld
Adventi ünnepi vonat indul Bécsbe
A Máv több időpontban is ünnepi vonatot indít Bécsbe novemberben és decemberben.
Az ünnepi szerelvény első osztályú és étkezőkocsival is közlekedik, amin az Utasellátó karácsonyi menüsorral, valamint forralt borral várja az utasokat.
Bécsbe az Advent EuroCityvel november 26-án, december 3-án, 10-én és 17-én lehet eljutni a Keleti pályaudvarról. A vonat 8:01-kor indul, Magyarországon Kelenföld, Tatabánya, Komárom, Győr, Mosonmagyaróvár és Hegyeshalom állomásokon áll meg. A Bécsből 18:04-kor visszainduló járattal este kilenc órára lehet Budapestre érkezni.
Az ünnepi szerelvény első osztályú és étkezőkocsival is közlekedik, amin az Utasellátó karácsonyi menüsorral, valamint forralt borral várja az utasokat. A vonatra helyjegy váltása belföldi forgalomba kötelező, nemzetközi forgalomba helyjegy váltható.
Az utazáshoz a jegypénztárakon kívül a MÁV applikációban és az Elvirán megváltható START Európa jegyek érvényesek.
A gyermekjegyek 5 euróba kerülnek egy útra, a felnőtt jegyek árak foglaltástól függően 17 és 29 euró között érhetőek el.
Fotó: Adventbecsben.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
A Wizz Air rendszerei a hét közepén tervezett karbantartás miatt átmenetileg leállnak
2026. Február 24. 11:00, kedd | Belföld
Portfolio.hu: Brüsszel kemény üzenetet küldött a magyar kormánynak
Brüsszel egyértelművé tette, hogy a Barátság vezetéket ért dróntámadás okozta károkért Oroszország felelős
2026. Február 24. 10:26, kedd | Belföld
Holnap éjfélig még benyújtható a katabevallás
A kisadózóknak 2026. február 25-éig kell nyilatkozniuk a 2025-ben megszerzett bevételükről. A nyilatkozat pár perc alatt elkészíthető, és online beadható.
2026. Február 24. 07:35, kedd | Belföld
Választás 2026 - Orbán Viktor: amíg nem jön az olaj, nincs pénz Ukrajnának
Amíg nem jön az olaj a Barátság kőolajvezetéken, addig nincs pénz Ukrajnának

