Városlista
2026. február 21, szombat - Eleonóra

Hírek

2022. Február 03. 09:57, csütörtök | Belföld
Forrás: mti/fotó: Mihádák Zoltán

Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban

Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban

Agyonvertek egy férfit egy józsefvárosi lakásban, a feltételezett elkövetőket három órán belül elfogták - közölte a rendőrség csütörtök hajnalban.

A Police.hu oldalon olvasható tájékoztatás szerint a rendőrök egy bejelentés alapján szálltak ki egy Kőbányai úti társasházba.

A bántalmazott 67 éves férfi nem mutatott életjeleket, ezért a rendőrök azonnal megkezdték újraélesztését, de sem ők, sem a mentők nem tudták megmenteni az életét - olvasható a közleményben.

Az elsődleges adatok alapján a férfi halálát idegenkezűség okozta, ezért a Budapesti Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés gyanúja miatt indított nyomozást. A bejelentéstől számított három órán belül elfogták a bűncselekménnyel összefüggésbe hozható két férfit, elszámoltatásuk folyamatban van - írta a Police.hu.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 20. 11:00, péntek | Belföld

Hideg idő - Hófúvásra és havazásra figyelmeztet a meteorológia pénteken

Havazásra és hófúvásra kell számítani pénteken a nyugat-dunántúli vármegyékben - figyelmeztetett a HungaroMet Zrt. az MTI-hez pénteken eljuttatott veszélyjelzésében.

2026. Február 20. 07:15, péntek | Belföld

Orbán Viktor: azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot

Azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot: ezek az ukránok

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben

Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

843 kilométer közút felújítását tervezik idén

A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.