Hírek
2018. Szeptember 16. 17:49, vasárnap |
Sport
Forrás: mti
Agyrázkódása volt a Vidi FC kapusának
A labdarúgó NB I szombati játéknapján agyrázkódása volt Kovácsik Ádámnak, az Európa-liga csoportkörére készülő Vidi FC kapusának.
A játékos a Puskás Akadémia FC otthonában rendezett bajnoki meccs 71. percében sérült meg. A székesfehérvári klub honlapján Kovács Tibor csapatorvos elmondta, hogy a néhány perces eszméletvesztéses állapotot követően a baleseti sebészeti ambulanciára szállították, ahol gyors ambuláns és CT-vizsgálatot végeztek rajta.
"A diagnózis agyrázkódás, emiatt a sportsebészeti osztályra megfigyelésre felvették. Koponyatörést nem szenvedett, állapota a körülményekhez képest jó, kommunikációra képes" - mondta Kovács Tibor.
A Kovácsik helyére beállt szlovák Tomás Tujvel úgy fogalmazott, reméli, hogy csapattársa mielőbb rendbe jön, de egyelőre nem tudja, a közeljövőben ki fog védeni.
A mérkőzést a Puskás Akadémia nyerte 2-1-re. A Vidi FC csütörtökön a fehérorosz BATE Boriszovot fogadja az Európa-liga csoportkörének első fordulójában.
Fotó: molvidi.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 25. 07:00, szombat | Sport
Magyar Nagydíj - Hamilton zárt az élen a második szabadedzésen
A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője végzett az élen a 41. Forma-1-es Magyar Nagydíj pénteki második szabadedzésén a mogyoródi Hungaroringen.
2026. Július 24. 07:02, péntek | Sport
El-selejtező - Joseph duplázott, a Ferencváros megint előnnyel várja a hazai visszavágót
A Ferencváros labdarúgócsapata 2-1-re győzött csütörtökön a holland Twente vendégeként az Európa-liga selejtezőjének második fordulójában, a párharc első felvonásán.
2026. Július 22. 07:16, szerda | Sport
Kl-selejtező - Nagy arányú győzelmet aratott a Győr
A magyar bajnok Győr 6-2-re győzött a luxemburgi Atert Bissen vendégeként kedden a Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában, így már az első felvonás során eldöntötte a továbbjutás kérdését.
2026. Július 21. 14:00, kedd | Sport
El-selejtező - Török vagy lengyel ellenfél várhat a Ferencvárosra
Amennyiben a Ferencváros túljut a holland Twente együttesén, úgy a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójában török vagy lengyel ellenfél vár rá.
