Hírek
2015. Augusztus 13. 15:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Algériai kábítószerárus akart megvesztegetni magyar rendőröket

Rendőröket akart megvesztegetni egy algériai férfi, akit Budapesten fogtak el, miután kábítószergyanús tablettákat próbált eladni - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
A Hajógyári szigeten fogták el a rendőrök 30 éves férfit, aki a szabadon bocsátásáért cserébe pénzt ajánlott fel - olvasható a police. hu oldalon.
Az eddigi adatok szerint a férfi több alkalommal kínált eladásra kábítószergyanús tablettákat. Ruházatában 76 darab kék színű, kábítószergyanús tablettát, valamint több mint félmillió forintot és csaknem ezer eurót találtak.
A férfi ellen kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást, és vesztegetés gyanúja miatt feljelentést tettek ellene a Központi Nyomozó Főügyészségen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 31. 13:00, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: a magyar oktatási eredmények meghaladják a világ elitklubjának átlagát
A magyar oktatási eredmények meghaladják az Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) átlagát, ami a világ elitklubja
2025. Május 30. 20:44, péntek | Belföld
NGM: a SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak
A SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak, áprilisban 14 százalékkal többet költöttek a kártyabirtokosok, mint egy évvel korábban - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) pénteken
2025. Május 30. 16:51, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna egy veszélyes ország
Az online csalásokban részt vevő bűnözői csoportok 80 százaléka ukrán háttérrel dolgozik, ukrán emberekből áll, Ukrajnában van a központjuk.
2025. Május 30. 12:29, péntek | Belföld
NAK-terméktanács: júliusig kell várni a mézédes magyar görögdinnyére
A megszokottnál később kezdődhet az idén a hazai dinnyeszezon, a hűvös tavasz miatt júliusig kell várni a mézédes magyar görögdinnyére, a termés várhatóan meghaladja majd a tavalyit