Városlista
2024. április 18, csütörtök - Andrea

Hírek

2021. Február 15. 15:03, hétfő | PR
Forrás: (x)

Álláslehetőséget kínál a Neuzer Kft.

MATRICÁZÓ munkakörbe, álláslehetőséget kínál az esztergomi Neuzer Kft.

Feladatok:

- Kerékpárvázak és alkatrészek matricákkal (különböző technológiákkal) történő dekorálása,
- matricázásra kerülő alkatrészek felületi előkészítése, technológia folyamatok végrehajtása,
- matricázó üzem folyamatos tisztán tartása.

Elvárások:

- Minimum alapfokú iskolai végzettség,
- igényes munkavégzés,
- jó kézügyesség, jó látás,
- terhelhetőség,
- túlóra vállalása.

Amit ajánlunk:

- Fix egyműszakos (délelőttös) munkarend,
- versenyképes jövedelem,
- havi bónusz és jelenléti pótlék,
- év végi jutalom,
- utazási hozzájárulás,
- hosszú távú munkalehetőség (nem szezonális jellegű), stabil vállalati háttérrel,
- határozatlan idejű munkaszerződés.

Jelentkezni lehet, fényképes, szakmai önéletrajzzal:

- e-mailen: koller.z@neuzer-bike.hu
- személyesen: Neuzer Kft., esztergomi gyártóbázisán
(címünk: 2500 Esztergom, Mátyás király utca 45.)

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 16. 10:59, kedd | PR

K&H: ennyivel emelkedett a gyerekinfláció

háromezer forint ma már nem elég két hamburgerre, két évvel ezelőtt még három is kijött ennyiből

2024. Április 09. 09:36, kedd | PR

Uralni a mezőnyt: Hogyan befolyásolják a sakk stratégiák a futballt

A sport világában a stratégia döntő szerepet játszik egy csapat sikerében. Míg a futball dinamikus és kiszámíthatatlan játék, a sportág mögött meghúzódó taktikai elvek közül sok a sakk világában gyökerezik.

2024. Április 05. 22:27, péntek | PR

Hogyan legyünk jó gazdik? – Ingyenes oktatóanyagok a kutyatartás kihívásaira

A mai modern világban, ahol a technológiai fejlődés és a gyors élettempó dominál, sokan keresnek menedéket és nyugalmat a természetben, illetve házi kedvencek társaságában.

2024. Április 05. 22:16, péntek | PR

Teljes energiafüggetlenség napelemekhez kapcsolható telepíthető áramfejlesztőkkel

Az energiaellátás fennakadásmentes biztosítása ma már alapvető igény, melynek érdekében a technológiai fejlődés és a környezettudatos gondolkodás egyre inkább összefonódik.