Városlista
2024. április 23, kedd - Béla

Hírek

2019. Július 30. 05:01, kedd | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Állást kínál a Duna-Ipoly Nemzeti Park!

A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság (a továbbiakban DINPI) pályázatot hirdet gépkezelő munkakör betöltésére.

A munkakör főbb feladatai:

• A DINPI vagyonkezelésben lévő területeken a területkezelési munkák (kaszálás, rendterítés, rendsodrás, bálázás, kész bálák felterhelése szállító járműre, kazlazás, táblaszélek, cserjésedett területek szárzúzózása) elvégzése.
• Részvétel az esztergomi állattartó telepen a juhtartással kapcsolatos feladatok ellátásában (takarmány kiosztás, a kiegészítő takarmány szállítás, a szemes kukorica darálás; trágya eltávolítása, közreműködés a jószágok állategészségügyi beavatkozásaikor, szállításakor)
• Karámok javítása, karbantartása (oszlopok, karámfák cseréje, pótlása), közreműködés a villanypásztor rendszerek áthelyezésében, üzemeltetésében.
• Kerítések karbantartása, javítása, pótlása, külső - belső nyomvonalának kaszálása, benőtt cserjék eltávolítása.
• Fűnyírótraktor kezelése az állattartó telepen.
• Az esztergomi állattartó telephez tartozó erő- és munkagépek (fűkaszák, rendkezelők, bálázók, szárzúzók, pótkocsik), eszközök karbantartásában való aktív részvétel.
• Közelítő utak karbantartása (szárzúzás, gréderezés)
• Az Igazgatóság székhelye környékének (Kökörcsin ház, tanösvény, Katonai temető) kaszálása és karbantartása
• Szemét, hulladék összeszedése a tevékenységi területen.

Az üzemeltetni szükséges erőgépek: MTZ82, Massey Ferguson 6465
A munkavégzés helye: Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság Pilis-Budai TTE. Esztergomi őrkerület

Telephely: Esztergom Strázsahegyi-major (2509 Esztergom, 0338 hrsz).
A jogviszony időtartama: A munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény alapján létesülő munkaviszony Határozott időre, 3 hónap próbaidővel létesül.
Heti munkaideje: 40 óra. (munkaidő keretben)

Pályázati feltételek:
• magyar állampolgárság
• cselekvőképesség
• büntetlen előélet (hatósági erkölcsi bizonyítvánnyal igazolt módon, melyet felvétel esetén kell bemutatni)
• alapfokú iskolai végzettség + szakirányú szakképesítés (pl. gépész, gépkezelő, stb.)
• mezőgazdasági vontató (T kategória) jogosítvány megléte

Előnyt jelent:
• hasonló fizikai munkakörben szerzett több éves tapasztalat

A pályázathoz csatolni kell:
• a pályázó személyi adatait és elérhetőségeit (telefon, e-mail cím) is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajzát fényképpel és bérigény megjelölésével
• a végzettséget, képzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok másolatát
• hozzájáruló nyilatkozatot a pályázati anyagban szereplő személyes adatok kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. augusztus 12.

A pályázat benyújtásának feltételei: A pályázatot egy példányban, zárt borítékban kell eljuttatni a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósághoz postai úton (1525 Budapest, Pf. 86.), vagy személyesen az Igazgatóság ügyfélfogadási irodájának titkárságán (1121 Budapest, Költő utca 21.), vagy e-mailben az allashely@dinpi.hu címre kell benyújtani Füri András igazgató nevére címzetten, az előírt határidőn belül.

A borítékon, e-mail tárgyában kérjük feltüntetni: Esztergom gépkezelő

A pályázat betölthető: bírálat után azonnal
A pályázat elbírálásának határideje: a benyújtási határidőt követő 30 napon belül
A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálást követő 8 napon belül értesítést kapnak.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Április 23. 16:40, kedd | Helyi

Idén is lesz MCC Feszt Esztergomban!

Az MCC Feszt idén is hangot ad a tehetségnek augusztus 1. és 3. között, Esztergomban

2024. Március 22. 08:20, péntek | Helyi

NEM JUTOTT MESSZIRE A LOPOTT ÜZEMANYAGGAL

Egy 47 éves férfi az M1-es autópályán próbált a rendőrök elől meglépni.

2024. Március 06. 22:09, szerda | Helyi

Rendkívüli kémiaórán vettek részt a Zrínyi iskolások

Február 27-én látványos kémiai kísérletek résztvevői és szemtanúi lehettek a dorogi Zrínyi iskola 1.b osztályának kisdiákjai.