Hírek
2019. Július 19. 05:00, péntek |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/police.hu
Autózott jó pár kilométert a lábatlani férfi, mielőtt jelzett a szonda
A helyi járőrök Komáromban állítottak meg egy kocsival közlekedő lábatlani férfit július 18-án este.
Az iratok ellenőrzésekor kiderült, hogy a jármű nem rendelkezik kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással. A 38 éves lábatlani férfival szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív lett. A férfi ellen szabálysértési-és büntetőeljárást indítottak, vezetői engedélyét pedig elvették.
Korábbi cikkek:
Fiatal nő halálát okozta Bajótnál, ittas volt, elmenekült – Évekre leültetik
Beton árokba csapódott az ittas motoros, megsérült utasa
Csak a szerencsén múlt, hogy nem okoztak nagyobb bajt és még nagyobb balesetet
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Április 07. 15:00, kedd | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: Irán vezetői úgy tűnik, megegyezési szándékkal tárgyalnak az Egyesült Államokkal
Úgy tűnik, Irán vezetői megegyezési szándékkal vesznek részt az Egyesült Államokkal zajló tárgyalási folyamatban – közölte hétfőn Donald Trump amerikai elnök.
2026. Április 07. 13:00, kedd | Belföld
Rogán szerint ilyen válságos időkben nem szabad kormányt váltani
Nem szabad kockáztatni, és nem szabad egy ilyen válsághelyzetben rábízni az országot olyanokra, akik veszélyes döntéseket tudnak hozni - hangsúlyozta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter vasárnap a Hír TV-n.
