Hírek
2019. Április 19. 11:08, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Azonosították a Máriabesnyőn talált újszülött anyját
Azonosították a rendőrök a Gödöllő-Máriabesnyőn csütörtök délután talált újszülött 28 éves anyját - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A nőt az ügyben végzett adatgyűjtés alapján azonosították, és máriabesnyői otthonában találták meg. Vele szemben megkezdték a szükséges intézkedéseket - olvasható a közleményben.
A megyei rendőr-főkapitányság délután számolt be arról, hogy élő újszülött kisfiút talált egy férfi a Gödöllőhöz tartozó Máriabesnyőn a Sztelek Dénes utca mögötti füves területen.
Közölték: büntetőeljárásban vizsgálják az esetet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.

