Hírek
2017. Augusztus 01. 11:21, kedd |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/katasztrófavédelem
Bajba került egy kiránduló Dömösnél - az esztergomi tűzoltók siettek a mentésére

Mentőkötelekkel és hordággyal segítettek…
Megsérült egy turista hétfőn délután Dömös közelében, a kedvelt kirándulóhelyként számon tartott a Vadálló köveknél. Az esztergomi hivatásos tűzoltók és a Komárom-Esztergom megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat tagjai – a mentőkkel és egy helyi szakember segítségével – gyalog közelítették meg a sérültet, akit mentőkötelek és hordágy segítségével vittek a mentőautóig.
Fotó: parkerdo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba