Hírek
2021. Január 28. 16:50, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Bálákat és raklapokat gyújtott fel - VIDEÓVAL
A monori rendőrök eljárást indítottak az ellen a 41 éves férfi ellen, aki egy gombai tanyán körbálákat és raklapokat gyújtott fel a gyanú szerint.
Egy Gomba külterületén lévő, épülőben lévő tanyán keletkezett tűzről érkezett bejelentés 2021. január 22-én este. A tűzoltók a lángokat megfékezték, a tűzvizsgáló a helyszíni szemle közben flakont, égésgyorsítót és papírt talált, amely szándékosságra utalt. A bekerített telken 300 bála réti széna és 700 raklap vált a lángok martalékává. A monori rendőrök megindultak és másnap este előállítottak egy 41 éves helyi férfit – közölte a rendőrség.
A több millió forintos kárt okozó rongálást az elfogott férfi tagadta, vallomást és a gyanúsítás ellen panaszt nem tett.
A Monori Rendőrkapitányság rongálás bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le vele szemben a további eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 29. 15:21, péntek | Belföld
Magyar Péter: 16,4 milliárd euró felszabadításáról állapodtunk meg
Az Európai Bizottság elnökével 16,4 milliárd euró, mintegy 6000 milliárd forint uniós forrás felszabadításáról állapodtunk meg - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök Brüsszelben pénteken.
2026. Május 29. 13:00, péntek | Belföld
Sulyok Tamás aláírta a a Magyarország Nemzetközi Büntetőbíróságból történő kilépése visszavonásáról szóló törvényt
2026. Május 29. 11:00, péntek | Belföld
Kátai-Németh Vilmos: át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert
Át kell világítani a gyermekvédelmi rendszert - jelentette ki a szociális és családügyi miniszter Szegeden csütörtök este, miután egyeztetett a Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató vezetőivel.
