Hírek
2019. Augusztus 31. 05:00, szombat |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Baleset-megelőzésre és közlekedésbiztonságra tanítanak a rendőrök az iskolákban
Megállapodást kötött a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a megyében működő Tankerületi Központokkal.
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság valamint a Tatabányai és az Esztergomi Tankerületi Központok között történt megállapodás alapján az oktatási intézményekben egy-egy tanórában az előzetesen kiválasztott pedagógus közlekedésbiztonsági és balesetmegelőzési témában tart előadást a 2019/2020-as tanévben.
A program bevezetése alkalmából augusztus 30-án közel 60 pedagógus és iskolarendőr vett részt a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányságon által szervezett oktatási napon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
