Városlista
2025. július 4, péntek - Ulrik

Hírek

2020. Október 14. 10:44, szerda | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Baleset történt a táti úton

Baleset történt a táti úton

Két kocsi ütközött, majd egyikük egy táblát is kidöntött.

Két autó ütközött szerda reggel a táti út és a 117-es út kereszteződésénél. A helyszínre a mentők is siettek. Mint kiderült, egy ember megsérült. Állapotáról egyelőre nincs pontos hír.

A rendőrség hangsúlyozza: a megváltozott időjárásra tekintettel, az utak csúsznak, a látási viszonyok romlanak. Az utakon ezért mindenkit fokozott óvatosságra és a szokásosnál körültekintőbb közlekedésre intenek az egyenruhások.

Fotó: Szabados József

Korábbi cikkek:

Holtestet találtak egy belvárosi játszótéren

Szemtanúk jelentkezését várják az esztergomi rendőrök

Szétrágta az áruvédelmi eszközt és úgy lopta el a telefont - VIDEÓVAL

Címkék: baleset, táti út

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 02. 21:55, szerda | Helyi

Már elérhető a Richter Tudományos Show teljes felvétele

2025. Június 25. 13:01, szerda | Helyi

A Múzeumok Éjszakája egyik legnépszerűbb esztergomi programja idén is a Richter Tudományos Show volt

Izzó tudományos kísérlet, lélegzetelállító fényfestés, csodás orgonakoncert, megelevenedő történelem és elragadó kiállítások .

2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi

Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra

Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.

2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi

ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA

Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.