Hírek
2018. Április 21. 13:36, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Balesetben meghalt egy kilencéves gyerek Ónodnál
Meghalt egy kerékpáron utazó kilencéves gyermek szombaton Ónodnál, amikor a biciklit kormányzó fiatal egy kisteherautó elé kanyarodott
- közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel. Szabó Csilla azt mondta, a kisteherautó sofőrje nem tudta elkerülni az ütközést, és elsodorta a kerékpárt. A biciklit kormányzó fiatal nem sérült meg, de a helyi kisfiú, akit a kerékpáron vitt, a kórházba szállítása közben belehalt sérüléseibe.
A baleset pontos körülményeit vizsgálja a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 31. 07:33, szerda | Belföld
MÁV: több járművet állítanak forgalomba az év végi, újévi időszakban bizonyos vonalakon
2025. December 31. 07:32, szerda | Belföld
Sulyok Tamás Kapu Tiborral együtt köszönti az újévet a közmédia csatornáin
Sulyok Tamás köztársasági elnök Kapu Tibor kutatóűrhajóssal együtt köszönti az új évet a közmédia csatornáin szerda éjfél után.
2025. December 30. 09:50, kedd | Belföld
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én
Orbán Viktor évnyitó nemzetközi sajtótájékoztatót tart január 5-én 11 órakor. A hírt a kormányfő a Facebook oldalán tette közzé hétfőn.
