Hírek
2019. Június 11. 18:30, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Befejeződött az M1-es autópálya felújítása Tatabánya térségében
Véget ért a március óta tartó burkolatfelújítás az M1-es autópályán, Tatabánya óvárosi és újvárosi lehajtója között - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kedden az MTI-t.
A következő napokban elbontják a felújításhoz kiépített tereléseket a pálya mindkét oldalán, a munkálatokat csütörtökön fejezik be.
A terelések elbontása alatt az 54-es és 61-es kilométerszelvények között szerdán 9 és 13 óra között egy sávon haladhat majd a forgalom sebességkorlátozás és mozgó forgalomterelés mellett.
Csütörtökön a Budapest felé vezető oldalon 9 és 16 óra között - sebességkorlátozás mellett - szintén egy sávra irányítják majd a forgalmat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 12:00, kedd | Belföld
EBESZ: a választók valódi alternatívák közül választhattak, de hiányoztak az egyenlő versenyfeltételek
2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot
Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -
2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld
Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit
Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
