Hírek
2013. Június 01. 15:00, szombat |
Helyi
Forrás: KEMRFK
Betört, majd pár óra alatt elfogták, most irány a bíróság

Vádemelést javasol a rendőrség az 51 éves J. József ellen, aki április 5-én betört egy családi házba és onnan különböző használati tárgyakat tulajdonított el, a dorogi rendőrök azonban pár óra alatt elfogták.
Április 5-én hajnalban betörés helyszínére vonultak a dorogi rendőrök. A sértett hívta őket, miután tv nézése közben puffanást hallott, majd egy számára ismeretlen férfit látott háza udvarában. Megzavarta a betörőt, aki a sértett kiabálására elmenekült, de magával vitt különböző használati tárgyakat.
A nyomozók április 5-én 13 órakor Esztergomban elfogták a feltételezett elkövetőt, aki gyanúsítotti kihallgatása során részben elismerte a bűncselekmény elkövetését. J. József ellen szabálysértési értékre elkövetett betöréses lopás elkövetésének megalapozott gyanújával folytatott eljárást a Dorogi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya. A büntetőeljárást a hatóság befejezte és vádemelési javaslattal küldte meg az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.