Hírek
2017. Október 06. 10:39, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Bombát találtak Székesfehérváron
Egy százkilós bomba került elő a földből péntek délelőtt Székesfehérváron, a sóstói természetvédelmi terület tájrehabilitációja során - tájékoztatta a honvédség tűzszerész alakulatának kommunikációs vezetője az MTI-t.
Markovics Zsuzsa közölte: a tűzszerészek megkezdték a robbanótest azonosítását és az épület vizsgálatát. Erre az időre egy 400 méteres szakaszon lezárták a Csíkvári utcát, ahol négy ház lakóinak kellett elhagyniuk otthonukat, és kiürítették a stadion öltözőjét.
A tűzszerészek az azonosítás után döntenek a további intézkedésekről.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 27. 09:00, hétfő | Belföld
Kapitány István: Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, versenyképes ötletekre építi
Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, az életképes és versenyképes ötletekre építi, mert ebben rejlik a hosszú távú és fenntartható siker titka
2026. Április 27. 07:34, hétfő | Belföld
Magyar Péter szerdán Brüsszelben egyeztet az uniós források hazahozataláról
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
