Hírek
2015. Október 16. 07:50, péntek |
Bulvár
Forrás: MTI
Bruce Willis újabb Die Hard-filmben szerepel

Bruce Willis újra visszatér John McClane szerepében: a hatodik Die Hard-filmben játszik az akciósztár.
A Die Hard: Year One című produkciót a 2007-ben bemutatott Die Hard 4.0 - Legdrágább az életed című epizódot rendező Len Wiseman forgatja, a producer pedig Lorenzo Di Bonaventura, aki a Transformers-szériát is jegyezte - értesült a The Daily Telegraph.
Willis 1988-ban alakította először a renitens, de minden gonosztevőt legyőző zsarut. Az akciófilm-sorozat új része 1979-ben játszódik, amikor McClane még kezdő rendőr volt New Yorkban. A fiatal zsaru szerepét egy ifjú színészre bízzák, de Willis is megjelenik a film jelenben játszódó jeleneteiben.
A Looper - A jövő gyilkosa című 2012-ben készült időutazós sci-fiben Joseph Gordon-Levitt alakította Willis fiatalkori énjét.
Az 1988-as Drágán add az életed! folytatása, a Még drágább az életed! 1991-ben készült, a harmadik epizód 1995-ben a Die Hard 3. - Az élet mindig drága címmel jelent meg, majd ezt 12 év szünet után a Die Hard 4.0 - Legdrágább az életed követte.
Az ötödik részt Die Hard - Drágább, mint az életed címmel két éve vetítették a mozik. Willis akkor elmondta, hogy a sorozat nagyon közel áll a szívéhez, így nem csoda, hogy a hatodik epizódot sem akarja kihagyni a 60 éves sztár.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
A kormány szerint egyre több Voks levél tűnik el
Egyre több jelzés érkezik a kormányzathoz arról, hogy a megtörtént kézbesítés ellenére nem érkeznek meg a címzettekhez azok a Voks 2025 szavazólapok, amelyeken Ukrajna uniós csatlakozásáról nyilváníthatnak véleményt a választópolg
2025. Május 22. 06:00, csütörtök | Bulvár
Újra megnyílt az állatsimogató a Fővárosi Állat- és Növénykertben
Megszűntek azok a korlátozások, amelyeket még márciusban vezettek be a száj- és körömfájásjárvány miatt, így újra látogatható az állatsimogató, illetve az Ausztrál-ösvény lakói közé is újra bemehet a közönség
2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár
Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben
Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.