Hírek
2011. Július 08. 14:37, péntek |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Brutális vérengzés Pécs közelében
Elgázoltak egy anyakocát a 66-os úton, Pécs közelében csütörtök este, miközben kicsinyeivel megpróbált átkelni az úttesten – közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken.
A rendőrségi közlemény szerint az anyakoca öt kicsinyével együtt próbált átfutni a 66-os főúton. Ekkor azonban egy arra járó autó szinte fékezés nélkül elgázolta, átrepítette a szemközti sávba, ahol egy másik autó átment rajta. A kicsinyeknek nem esett bántódásuk. A balesetben személyi sérülés nem történt, az anyagi kár mértéke egyelőre nem ismert. (rá)
MNO
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
