Városlista
2025. július 12, szombat - Izabella

Hírek

2018. Január 26. 11:49, péntek | Sport
Forrás: mti

Buffon 40-en túl a következő szezonban is játszani szeretne

Buffon 40-en túl a következő szezonban is játszani szeretne

Gianluigi Buffon szezon eleji döntését megváltoztatva a következő idényben is játszani szeretne a Juventus labdarúgócsapatában.

"Szeretnék a következő szezonban is játszani, de olyan megoldást kell találnunk, ami a klub számára is a legelőnyösebb" - nyilatkozta a La Repubblica pénteki számában Buffon.

A kapus elárulta: hamarosan találkozik Andrea Agnelli klubelnökkel és egyeztetnek a jövőjéről.

Buffon kiemelte: hiába érez magában még erőt, hogy védjen, másik klub kedvéért biztos nem hagyja el a torinói csapatot. "A Juventus vagy semmi" - mondta a világbajnok labdarúgó, aki vasárnap ünnepli negyvenedik születésnapját.

A Juventus 2001 nyarán - ma is világrekordot jelentő 53 millió euróért - igazolta Buffont, a játékos torinói szerződése júniusban jár le.

A kapus 629 élvonalbeli bajnoki mérkőzésen lépett pályára, egy újabb szezonnal esélyt kapna, hogy beérje, esetleg megelőzze a 647 találkozóval az örökrangsor élén álló Paolo Maldinit.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 12. 08:44, szombat | Sport

Klubvilágbajnokság - A PSG történelmi diadalra készül

2025. Július 12. 08:39, szombat | Sport

Gyulay Zsolt: Magyarországnak 2036-ban lehet nagy esélye olimpiát rendezni

Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke szerint Magyarországnak 2036-ban lehet a legnagyobb esélye a nyári játékok megrendezésére, azt követően viszont már nagyobb lesz az európai konkurencia.

2025. Július 11. 09:09, péntek | Sport

El-selejtező - Döntetlennel kezdett a Paks

A kupagyőztes Paksi FC hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott csütörtökön a román CFR Cluj csapatával a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén.

2025. Július 10. 16:00, csütörtök | Sport

Párizs 2024 - Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika átvette a kicserélt bronzérmét

Újra csillogó bronzéremmel a nyakában fotózkodhatott szerdán a tavalyi párizsi olimpián harmadik helyezést elért Muhari Eszter, Fojt Sára és Major Veronika.