Hírek
2020. Január 06. 07:14, hétfő |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Buszmegállóba csapódott egy ittas autós Sárisápon
Megpróbálta elhagyni a baleset helyszínét az autós.
„Sárisápon a Fő úton a bányánál közlekedési baleset történt, az út erősen szennyezett lett olajjal, ezt olajfelitató anyaggal felszórtuk, de kérjük vezessenek óvatosan ezen az útszakaszon” – írták még pénteken az eset után az Önkéntes Tűzoltó Egyesület Sárisáp tagjai közösségi oldalunkon.
Pénteken este megcsúszott kocsijával majd belecsapódott az egyik buszmegálló épületébe egy férfi autójával Sárisápon a Fő úton.
Az olaj pedig azért került hosszan az útszakaszra, mert az autós sérült járművével még továbbhaladt egy rövid szakaszon, így szennyezte be az utat, amint a sárisápi önkéntes tűzoltók tisztítottak meg.
A balesetben szerencsére senki sem sérült meg, de mint a rendőrségtől megtudtuk, az autós ittasan ült volán mögé, ezért elvették jogosítványát és eljárás indult ellene.
Korábbi cikkek:
Busz és két autó ütközött Kertvárosban
Sok a baleset térségünkben, és még nincsenek is igazán téli útviszonyok
Ezek érdekelték a leginkább az InfoEsztergom olvasóit 2019-ben
Fotók: Önkéntes Tűzoltó Egyesület Sárisáp

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
