Hírek
2014. Április 11. 13:05, péntek |
Sport
Forrás: InfoVáros | Hajósi Miklós
Bütösi - Radványi és a Miskolc Rally
Egy nagy megmérettetés után vagy navigátoroddal Radványi Józseffel.
A pénteki prológ, hogy tetszett nektek és a Ladának?
- Nagyon jó volt a prológ ennyi embert látni újból, a régi időket hozta elő bennem. Egy kicsit sajnálom hogy besötétedett mire mi következtünk. Egy kicsit dühít, a már évek óta bevett szokása a verseny szervezőknek, hogy a ládák előtt belocsoljak a salakot. Mintha nem szeretnék, hogy jót tudjunk autózni. Na de mindegy, nem panaszkodom, egy alkalmi navigátorom volt a salakon remélem élvezte ő is. A Ladaracingos srácok egy állatok, jó értelemben persze, megragadom itt is az alkalmat hogy megköszönjem nekik, felemelő volt a fáklyák fényét látni és ahogy drukkolnak nekünk mindig hát KÖSZÖNÖM, csupa nagy betűkkel.
Szombaton öt gyorsot teljesítettetek. Hogy éreztétek magatokat rajta?
- Élveztük az egész hétvégét. Volt egy kis galiba a Mályinkai szakaszon. Négy autóval előttünk fel borult egy autó, ami már minket nem hátráltatott, viszont az előttünk fel torlódott sort utol értük. Hiába szóltunk a beíróba, hogy fel tartottak minket ők meg kaptak az előző körben futott idejüket mi a valósat kaptuk. Ez azért 2 perccel hátrább dobott minket, de nem igazán izgattam sokat ezen magam.
Mennyit láttatok a kilátogató nézőkből?
- Jó érzés volt látni azt a sok embert az erdőben, rengeteg tábortűz az út szélén. Egyszerűen elmondhatatlan jó érzés volt itt menni. Büszke voltam, hogy itt mehetek.
A vasárnapi Kánó - Ragály a rallyrádióban adott riportod alapján: "Imádom ezt a pályát! Nagyon élveztük" volt. Mit is szerettetek benne?
- A Kánó - Ragályi szakasz nekem mindig is a kedvencem volt, nagyon szeretem a ritmusát és a vonalvezetését. Külön örültem annak, hogy nem volt kigumizva a belső ív, így igazi régi fényében mehettünk rajta. Csodálatos volt látni azt a rengeteg embert. Tuti jó hangulat lehetett ott szerintem. Mindenki kitett ott magáért.
Sok versenyző panaszkodott erre a gyorsra, de ez akkor sem tantorit el attól, hogy számomra továbbra is kedvenc gyorsasági marad.
Legközelebb hol találkozhatnak veletek a szurkolók?
- Most hétvégén Cereden állunk rajthoz a Micsuval. Szeretném szokni és próbálok jó beállításokat találni az autóhoz. Ez persze nem jelenti azt hogy a Lada el van téve.
A fiúk felkészítik újból és várja hogy elő vegyem valamilyen versenyre.
Köszönöm Támogatóink segítségét!
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 23. 16:46, vasárnap | Sport
Kronome Ákos: Nehéz és trükkös körülmények a Zemplén Ralin
Villáminterjú Ákossal a túlélő túrának is beillő rali után:
2025. November 23. 09:36, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Történelmi nyíregyházi siker a Ferencváros ellen
A Nyíregyháza 3-1-re nyert a Groupama Arénában a bajnok Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga 14. fordulójának szombat esti mérkőzésén, s története során először győzte le a fővárosban a zöld-fehéreket.
2025. November 23. 09:30, vasárnap | Sport
Las Vegas-i Nagydíj - Verstappen nyert, Norris a vb-cím küszöbén
2025. November 20. 07:33, csütörtök | Sport
FIFA-világranglista - Négy helyet rontott a magyar válogatott
A magyar válogatott négy helyet rontva a 41. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, szerdán nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet továbbra is az Európa-bajnok spanyolok vezetnek.












