Hírek
2011. Július 29. 14:49, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Caramel nagyon félt
Egy fotózás kedvéért a Lánchíd tetejére kellett volna felmásznia Caramelnek. A megasztár azonban félúton nemet mondott a felkérésre, és nem volt hajlandó továbbmenni.
Nem tudta még, mire vállalkozott a minap Caramel: egy fotózás kedvéért beleegyezett, hogy felmászik a Lánchíd tetejére. "Igazi férfi leszek" - jelentette ki, nem tudván, mi vár rá. Aztán ahogy szembesült a helyszínnel, és a feladattal, máris nem volt akkora a szája, és bevallotta, fél. Amikor megtudta, hogy egy láncon kell felmászni a hídra, és nem egy lépcső vezet fel, már sejtette, kérdésessé válik a fotózás.
Az énekes végül erőt vett magán, és a félutat megtette, de képtelen volt leküzdeni tériszonyát, így megtorpant. "A Lánchidat innentől kezdve nagy ívben kerülöm" - mondta az énekes, és bevallotta, konkrétan halálfélelemmel küzdött.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár
Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók
Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.
2026. Február 22. 15:00, vasárnap | Bulvár
Ricky Martin július 6-án a Budapest Sportarénában ad koncertet
Újra Magyarországon ad koncertet Ricky Martin. A világhírű latin pop előadó július 6-án a Papp László Budapest Sportarénában lép fel.
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén

