Hírek
2023. Március 30. 09:06, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Cigit kért tőle, majd megdobta egy pohárral, ezért agyonverte egy székkel
Vádat emelt a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség egy férfi ellen, aki előbb ököllel, majd egy székkel halálra verte a tőle cigarettát kérő embert Kecskeméten.
A főügyészség csütörtökön arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a vádirat szerint a büntetett előéletű kecskeméti férfi egy családi ünnepen jelentős mennyiségű alkoholt ivott, majd egy asztalnál ülve elaludt. Később a helyszínre érkezett a szintén ittas állapotban lévő sértett. A hívatlan vendég cigarettát kért a férfitól, aki közölte, hogy nem ad, erre a sértett fejen dobta egy pohárral.
A vádlott haragjában először ököllel többször arcon ütötte a a sértettet, majd egy széket felkapva azzal ütötte tovább a férfi fejét. A sértett a kórházi kezelés ellenére két nap múlva belehalt fejsérüléseibe.
A többszörös visszaesőnek számító férfit az ügyészség halált okozó testi sértéssel vádolja. Bűnösségéről a Kecskeméti Törvényszék dönt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest
Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Március 26. 10:00, csütörtök | Belföld
Meteorológia: az ország nyugati felén másfél havi csapadék eshet péntek estig
Péntek estig az ország nyugati felén akár másfél havi csapadék is eshet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szerdán.
