Hírek
2011. Október 19. 07:53, szerda |
Bulvár
Forrás: Story Online
Claudia eltűnt, az illegalitást választotta

A telefont nem veszi fel, még a hozzá közel állók sem tudják, hol tartózkodik. Férje Gesztesi Károly is csak közvetítőkön keresztül tudja elérni.
A legutóbbi éjszakai botrány, amikor máig ismeretlen elkövetők eltörték új kedvesének arccsontját, úgy tűnik végre felrázta Claudiát. Eltűnt a nyilvánosság elől, még az édesapját sem látogatja. Ez utóbbi azért nem meghökkentő, mert az apa lakása körül az utóbbi hónapokban már újságírók tucatjai nyüzsögtek, gyakran kiforgatva, felnagyítva az idős férfi szavait. Claudia végre hallgat a szakértő tanácsokra, s lényegében illegalitásba vonult. Belátta, hogy ismertsége már azt is lehetetlenné teszi, hogy idehaza a pesti éjszakában elmenjen szórakozni. Hiszen az ittas, nem egyszer kábítószert is fogyasztó vendégek szinte szükségszerűen belekötnek, vagy beszólnak neki. Aminek aztán, kissé talán könnyelműen hősködő partnere issza meg a levét. A szakértők most a teljes eltűnést, szakszóval az illegalitás ajánlották neki, ezúttal sikerrel. Értesülésünk szerint rövidesen új hajszíne, szokatlan frizurája lesz, ami a legkevésbé sem emlékeztet majd az eddigiekre, s igyekszik majd úgy öltözködni, hogy a legkevésbé legyen felismerhető.
Ezek érdekelhetnek még
2023. December 07. 13:46, csütörtök | Bulvár
Halottnak próbálta nyilváníttatni magát egy férfi, hogy megússza a börtönt
Elfogtak egy szabolcsi férfit, aki saját maga halottnak nyilvánításával próbálta megúszni börtönbüntetését.
2023. December 07. 06:00, csütörtök | Bulvár
Hajléktalanoknak készített ajándékcsomagokat Novák Katalin
Novák Katalin szerdán részt vett a Magyar Református Szeretetszolgálat (MRSZ) hajléktalanokat segítő adventi programjában.
2023. December 05. 13:03, kedd | Bulvár
Bemutatták a GTA 6 előzetesét
Bemutatta helyi idő szerint hétfő éjjel a Rockstar Games amerikai videojátékfejlesztő cég a Grand Theft Auto sorozat legújabb, hatodik részének előzetesét, és egyben közölte:
2023. December 05. 13:00, kedd | Bulvár
Lenny Kravitz jövő júliusban Budapestre jön
Lenny Kravitz jövőre a magyar fővárosban is fellép. A világhírű amerikai funk-rock előadó 2024. július 30-án ad koncertet a Papp László Budapest Sportarénában.