Hírek
2015. November 26. 12:50, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Csecsemőgyilkosság Miskolcon - félmillió jár a gyilkosért

Félmillió forint nyomravezetői díjat tűzött ki a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője az idén augusztusban történt miskolci csecsemőgyilkosság ügyében
- tájékoztatta a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön az MTI-t. Janasóczki Attila közölte, emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt nyomoz a rendőrség egyelőre ismeretlen tettes ellen.
Az ügy részleteit felidézve elmondta, augusztus 26-án, az esti órákban érkezett lakossági bejelentés egy Miskolcon, a papírgyár környékén talált, halott újszülött gyermekről.
Hozzátette, a nyomozás során beszerzett igazságügyi orvosszakértői vélemény szerint a fiúcsecsemő élve született.
Vereckei Csaba megyei rendőr-főkapitány nettó 500 ezer forint nyomravezetői díjat tűzött ki az ügyben. Ez az összeg annak fizethető ki, aki az elkövető személyével kapcsolatban olyan pontos adatokkal rendelkezik, amelyek segítségével az elkövető azonosítható, bűnösségére a gyanú megalapozottá válik és információit az eljárás során ismerteti. Szükség esetén az eljáró hatóság a tanú védelmére a szükséges intézkedéseket megteszi. A rendőrség a nyomravezető személyét bizalmasan kezeli.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!
2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld
Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok
ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.
2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld
Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés
Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.
2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal
A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre