Hírek
2020. Szeptember 13. 06:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Cserbenhagyásos balesetben meghalt egy kerékpáros Iváncsán
Cserbenhagyásos balesetben meghalt egy kerékpáros Iváncsán szombat délután - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-vel.
Sebestyén Mária elmondta: a baleset szombat délután egy óra után az iváncsai Fő utca és a Bajcsy-Zsilinszky utca kereszteződésében történt, ahol egy kerékpáros és egy autós ütközött.
A balesetben az idős kerékpáros férfi meghalt, az autó vezetője megállás nélkül továbbhajtott a helyszínről - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg
2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
