Hírek
2013. November 18. 08:04, hétfő |
Helyi
Forrás: lvp
Debütáló úszókupa Dorogon a térség fiatal úszóinak
Első Dorogi Szent Miklós Kupa néven rendez úszóversenyt november 30-án Dorogon az Új-Hullám SE. A megmérettetésre a környék egyesületeinek úszói kapnak meghívást.
November 30-án 10 órától zajlik az I. Dorogi Szent Miklós Kupa a városi uszodában, ahol az Új-Hullám SE meghívására a térség fiatal úszói mérettetik meg magukat. A verseny első három helyezettje természetesen éremdíjazásban részesül, a IV-VI. helyezettek pedig oklevelet kapnak.
Előnevezni november 25-éig lehet. A nevezési lapokat pedig elektronikus úton az uszoedzo@ujhullamse.hu emailcímre várják a szervezők.
További Új-Hullám SE-s információk ITT!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
