Hírek
2017. Február 06. 19:17, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Drón csapódott egy autóba Budapesten
Betörte egy autó szélvédőjét egy irányíthatatlanná vált drón a főváros XI. kerületében - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon hétfőn.
Azt írták, egy 23 éves szingapúri férfi légi felvételt készített a Szabadság híd feletti területen múlt pénteken, azonban megszűnt a kapcsolat az általa irányított drón és annak vezérlőeszköze között. A zuhanást követően a drón becsapódott egy Pestről Budára haladó autó szélvédőjébe.
Senki sem sérült meg - jegyezték meg, hozzátéve: a szingapúri férfival szemben gondatlanságból elkövetett közúti közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény miatt indítottak eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
