Hírek
2021. Május 17. 08:40, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Dunába zuhant egy fiú
A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság rendőrei pár percen belül megtalálták és partra vitték a bajba jutott fiút.
A fővárosi rendőrök a szárazföldről látták, hogy május 15-én késő este egy ember az Erzsébet hídról a Dunába esett. Azonnal jelentették az esetet, amit a Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság munkatársai is hallottak. A vízirendőrök pár percen belül megtalálták a vízben sodródó fiatalt, a hajóba emelték, és a partra vitték. A fiút a parton átadták a mentőknek, akik kórházba vitték – közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok
Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség
A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.
2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld
Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is
A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni
2026. Április 17. 07:05, péntek | Belföld
Szóvivő: európai bizottsági delegáció utazik pénteken Budapestre a leendő magyar kormánnyal egyeztetni
Az Európai Bizottság delegációja pénteken Budapestre utazik, ahol \"megkezdődnek az egyeztetések a leendő magyar kormánnyal\" - közölte Paula Pinho a testület szóvivője csütörtökön.
