Hírek
2018. Július 20. 15:32, péntek |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Edith és Marlene - Pataki Éva zenés játéka Esztergomban

Pataki Éva darabja augusztus 11-én a Várszínházban látható majd, a Komáromi Jókai Színház előadásában.
Az Edith Piaf és Marlene Dietrich legendás barátságát bemutató zenés játék elmeséli a két ellentétes világból érkező énekesnő hullámzó kapcsolatát. Ahogyan ezt a két világot, kettejüket is a tehetség, a szenvedély és a művészi pálya iránti alázat köti össze. A főszerepekben Holocsy Krisztina és Holocsy Katalin.
További információk és jegyfoglalás a várszínház oldalán!
Szavazzunk a Várszínházra - esélyes a Megyei Príma Díjra
Örökös tagot választ és díjat alapított a jubiláló Várszínház
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.