Hírek
2011. Július 13. 14:25, szerda |
Belföld
Forrás: HírTV
Elárasztjuk Horvátországot

A Horvátországba látogató magyar vendégek száma júniusban az egy évvel korábbihoz képest több mint 14 százalékkal emelkedett.
A hazai utazásszervezők pedig júliusra és augusztusra a tavalyinál jóval több adriai utat értékesítettek – írja a Magyar Nemzet.
A forgalomnövekedés már Egyiptomban is szembeötlő. Ott néhány időpontban egyes szállodák már megteltek. (da)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 20. 09:13, vasárnap | Belföld
Nagy István: Felszámolták a rábapordányi telepet, de a vírus megállításához minden állattartó fegyelmezettsége kell
Felszámolták a ragadós száj- és körömfájásvírussal fertőzött rábapordányi állattartó telepet.
2025. Április 19. 08:31, szombat | Belföld
Nagy István: a saját állatai megóvása érdekében minden gazdálkodó továbbra is tartsa be a hatósági előírásokat
Nagy István nyomatékosan ismét arra kért minden gazdálkodót, hogy a saját állataik megóvása érdekében továbbra is tartsák be a hatósági előírásokat; csak az lépjen be az állattartó telepre, akinek jelenléte elengedhetetlen.
2025. Április 18. 09:47, péntek | Belföld
ÉKM: jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése
Jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése, a beruházás az elmúlt 100 év legjelentősebb budapesti vasútfejlesztése