Városlista
2026. február 15, vasárnap - Kolos

Hírek

2020. November 02. 08:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Elfogták a pécsi emberölés feltételezett elkövetőit

Elfogták a pécsi emberölés feltételezett elkövetőit

Elfogták a szombati pécsi emberölés feltételezett elkövetőit - közölte a rendőrség vasárnap a honlapján.

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében felidézte: szombat este Pécsen, a Buzsáki Imre utcában az egyik lakásban két férfi és egy nő bántalmazott két férfit. Az egyik támadó egy késsel megszúrta a 20 éves férfit, aki ennek következtében a helyszínen életét vesztette. Az 54 éves férfi könnyebben sérült meg.

A három támadó közül az egyiküket - egy 43 éves helyi férfit - a rendőrök a helyszín közelében elfogták. A másik férfi és élettársa elmenekült a helyszínről. Őket vasárnap délelőtt fogták el Pécsen.

A 23 éves férfit és a 22 éves nőt előállították a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányságra - írta a rendőrség.

Címkék: elfogás, emberölés, pécs

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld

ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők

A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.

2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld

Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár

Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.

2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat

A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -