Hírek
2021. November 30. 06:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Elfogták a putnoki emberölés gyanúsítottját
Elfogtak egy férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy megölte putnoki ismerősét - közölte a rendőrség hétfőn a honlapján.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a 22 éves gyanúsított szintén putnoki, és ismerték egymást az áldozattal.
A gyanúsítottat vasárnap fogták el és őrizetbe vették. Az ügyészségen kezdeményezik a letartóztatását.
A megyei rendőr-főkapitányság vasárnap tájékoztatott arról, hogy bejelentés alapján a lakásában találtak rá egy putnoki férfira, aki bántalmazásba halt bele.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
