Hírek
2018. Július 18. 08:48, szerda |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu - illusztráció:pixabay
Elfogtak egy körözött csalót Esztergomban
Két körözött bűnözőt is elfogtak a rendőrök hétfőn megyénkben. Esztergomban is kattant a bilincs.
A rendőrök hétfőn 10 óra 55 perckor esztergomi lakcímén igazoltattak egy 36 éves férfit, aki ellen a Tatabányai Törvényszék elfogatóparancsot bocsátott ki csalás bűntett elkövetése miatt. A helyi lakost az Esztergomi Rendőrkapitányságra előállították és őrizetbe vették - közölte a rendőrség.
A tatai rendőrök emellett 21 óra után pár perccel Tatán a Tópart sétányon igazoltattak egy gyalogosan közlekedő férfit. Vele összefüggésben megállapították, hogy a Tatabányai Törvényszék körözését rendelte el. A naszályi lakost a Tatai Rendőrkapitányságra előállították és őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2025. December 09. 09:01, kedd | Helyi
Így látják saját egészségüket a nők a Richter Gedeon nemzetközi kutatása szerint
2026. Február 03. 07:22, kedd | Külföld
Donald Trump: India beleegyezett, hogy leállítja az orosz kőolaj vásárlását
Donald Trump amerikai elnök szerint India miniszterelnöke hétfői telefonbeszélgetésük során beleegyezett az orosz kőolaj vásárlásának leállításába, és helyette több energiahordozót szerez be az Egyesült Államokból.

