Hírek
2016. November 09. 07:40, szerda |
Kék hírek
Forrás: mti
Elfogták Ózdon a rimaszombati börtönből megszökött férfit
Ózdon elfogták azt a férfit, aki Magyarországra szökött Szlovákiából, a rimaszombati büntetés-végrehajtási intézetből kedden, a rendőrség nagy erőkkel kereste, a kora esti órákban összehangolt akcióban került rendőrkézre
- közölte Szabó Csilla, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.
A tájékoztatás szerint a 21 éves Igor Horváth Bánréve térségében lépte át a határt, Ózd környékén kutattak utána, és végül a városban fogták el.
Az MTI pozsonyi tudósítója úgy értesült, hogy a férfi halálos közlekedési balesetet okozott, ezért zárták be harminc hónapra.
Az Ózdi Rendőrkapitányság fogolyszökés bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a férfi ellen, elfogásáról értesítették a társszerveket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek
BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt
A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.
2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek
Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében
Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton
2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek
Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben
A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.
