Városlista
2025. december 24, szerda - Ádám, Éva

Hírek

2021. Július 08. 15:07, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Elítélték a barátja kisfiát molesztáló férfit

Elítélték a barátja kisfiát molesztáló férfit

Jogerősen tizenöt év fegyházbüntetéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla azt a Jász-Nagykun-Szolnok megyei férfit, aki fenyegetéssel többször is szexuális cselekményre kényszerített egy kisfiút

- tájékoztatta a Szegedi Fellebbviteli Főügyészség szóvivője csütörtökön az MTI-t.
Nagyné Günther Ágnes közölte: a vádlottat szexuális erőszak bűntettében mondta ki bűnösnek a táblabíróság.

A férfi bizalmas kapcsolatot alakított ki gyermekkori barátjának fiúgyermekével, akit nyolc- és kilencéves kora között közös lakóhelyükön, illetve annak közvetlen közelében több alkalommal szexuálisan zaklatott, fenyegetéssel szexuális cselekmény végzésére, illetve annak eltűrésére kényszerített. A vádlott ezzel a gyermek pszichoszexuális fejlődését súlyosan traumatizálta.

A táblabíróság a döntésével helybenhagyta az ügyben első fokon eljáró Szolnoki Törvényszék ítéletét - tudatta a szóvivő.

Címkék: ítélet, molesztálás

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld

Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra

Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.

2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld

Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!

A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is

2025. December 24. 10:24, szerda | Belföld

Steinbach József: el kell csendesedni, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát

Karácsony az Istenre figyelés ideje, de el kell tudni csendesedni ahhoz, hogy meghalljuk Isten és a másik ember szavát

2025. December 24. 10:22, szerda | Belföld

Új babaáruházlánccal erősít a Mészáros Csoport